BLOG


Opis: Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną - SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i ... - wymuszenie kolizji.
- Napisy gotowe
- Siemka. Na początku, jak znalazłem Twój kanał (przez film w TVN), to miałem sceptyczne nastawienie do Twojego zachowania i troche się do Ciebie rzucałem (nie wiem, czy pamiętasz). Ale po obejrzeniu kilku filmów zmieniłem zdanie. Jestem ZA!! Trzeba chamów uczyć rozumu. Nie tylko chamów ale i naszą polską, niedouczoną policję. Jakbyś Ty sobie chodził po ulicy to zaraz by się paragrafy znalazły. A jak auta jężdżą po chodniku, trawniku, to nie mam mocnych na nich. W tym filmie zapomniałeś powiedzieć o straszeniu pałką i włączonym silniku przez kilkanaście minut. Ale nawet, jakbyś o tym powiedział, to i tak kierowca by dostał tylko upomnienie... Takie mamy wyszkolone służby, że nawet przepisów nie znają ale jakbyś chodził sobie po ulicy, to by wiedzieli, jak Ci dojebać...
- twórca odklejony, kierowca bmw pozytywny, obu mozna zrozumiec
- Pani policjantka powinna dostać wysoką nagrodę roczną za swoją niekompentencję!!!
- policja jest głupsza niż zwyczajny obywatel
- Z której komendy taka błyskotliwa policjantka 😂
- Kurwa jaja...
- Są filmy które lubię oglądać dwa trzy a nawet więcej razy. Ponownie ten film wyświetlił mi się na głównej. Ale drugi raz nie dam się tak podkurwic. Muszę normalnie zasnąć. Wytrwałości Panie Wojtku 👍👍
- Jaki społeczniak xD
- Śmiem twierdzić że 70% w Polsce to Korupcja!układy układziki po rodzinie.
- Ten patrol policyjny to żenua.
- Że cie K..... ziemia święta nosi
- Strach się bać co będzie jak będę dorosły i będę musiał prowadzić samochód na takich drogach z takimi ludźmi, masakra. Pozdro dla twórcy.
- zawsze i wszedzie
- Postawa policji żenująca. W tym kraju nękany jest ktoś kto przestrzega prawa, a ktoś kto je łamie jest nietykalny. Masakra! Filmik świetny.
- Żałosna policja. Czlowiek przekroczy lekko predkosc i od razu mandat a tu za takie zachowanie pouczenie. Zart
- Popytaj w psychiatrykach czy są wolne miejsca ok raczej nie są przepełnione 😉
- ..."ja pier...e " to jest policja ? Chwdp
- Parodia Policji.
- Polska policja ...