BLOG


Opis: Kiedy wzdęcia, zaparcia czy biegunka są normalne, a kiedy nie? Czym jest syndrom jelita wrażliwego (drażliwego), a czym zespół cieknących jelit? Dziś opowiadam o kondycji naszego "drugiego mózgu" :) Więcej informacji o zdrowiu jelit: https://www.gdziepolek.pl/tematy/zespol-jelita-drazliw... - Wrażliwe czy nieszczelne jelita? Jak dbać o zdrowie jelit.
- Błonnik dobry na jelita tj. otręby żytnie np
- Myślalam ze sie czegoś dowiem , ale nic po za tym zeby isc do swojego lekarza . No chyba nie wiesz ze lekarz ma gdzieś ze z cie wzdyma a ze zdrowo mam jesc to każdy wie .
- Glupi filmik, 0 wiedzy
- Małgosia jest cudna to raz a dwa nie trzeba być lekarzem by pogłębiać wiedzę i ją przekazywać dalej. ps. Znam lekarzy którzy nie powinni NIGDY być lekarzami także tyle odnośnie lekarzy ;p
- Tak, u mnie suplementacja jeśli chodzi o jelita jest bardzo ważna bo pije codziennie tak profilaktycznie probiotyk a czasem koncentrat probiotyczny! I korzyść jest podwójna raz mam dobrze pracujące jelita czyli trawienie, metabolizm wypróżnianie itp. itd :) oraz mi osobiscie bardzo to pomoglo w podniesieniu odpornosci! A dieta to głównie rezygnacja z wysoko przetworzonych produktów oraz jedzeniu dużej ilości warzyw i owoców (naturalny blonnik)!