BLOG


Opis: "Ten, kto ma zdrowie, ma nadzieję; a kto ma nadzieję, ma wszystko."/Przysłowie arabskie Zdrowie to nie tylko brak chorób i o tym trzeba naprawdę pamiętać. Co trzeba permanentnie robić, żeby zachować witalność do późnych lat życia? Zasubskrybuj mój kanał 👉 http://bit.ly/Subskryb... - 🍏 Nawyk 12 | Dbaj codziennie o swoje zdrowie | Wsłuchuj się w siebie #2.
- Jestem 1 raz
- Fryderyku spełniłam jedno z moich marzeń i przybiłam z Tobą piątkę na otwarciu klubokawiarnia w Gdańsku. Poczułam ogromną moc pozytywnej energii. I w poniedziałek rano słuchając Ciebie z Sopockiego Molo trafiłam liczbę osób 😍 Czy to przypadek? Nie sądzę ..to siła przyciągania to magia ♥️A na spotkanie z Tobą przyjechałam z regionu....Jak żyć Panie Premierze 😃
- Kliknij i sobie zobacz prywatny odwyk , zawsze też można w necie poszukać.
- No importa quién seas: Si lees esto‚ te quiero mucho‚ eres un ser súper valioso‚ hermoso y eres capaz de hacer todo lo que te propongas ❤️
- A czy mogę prosić dla brata o lajka od Ciebie Fryderyku? https://youtu.be/gWx911m9ji4
- Dzień dobry 😃 ja mam dzisiaj urodziny - 65 🌞🍀🤗
- 22 odpada dlatego nie oglądam na żywo;) od 20 jest wieczór i to fajna pora dnia:)
- Hmm ale 1,5godziny głębokiego snu to bardzo mało... Np ja dziś miałam 2,41godz snu głębokiego z czego połowa od 1.00 o której skończyłam pracę i poszłam spać,reszta w 3 etapach, to regularny wynik w moim monitorowaniu snu..(spadki tętna do 46 nawet.)
- Fryderyk dziś ma super energię, pięknie wygląda...
Wy też to widzicie?
GRUPO💞💞💞
- Oglądałam wczoraj film "Jedz módl się kochaj" była tam mowa odnośnie uśmiechania się- uśmiechaj się całą sobą nawet wątrobą. Rewelacja. Zupełnie inne spojrzenie na pozytywną energię
- Jakoś mnie razi zwrot, że ludzie "obżerają się"... Ale nie krytykuję, po prostu sama nie używam pewnych zwrotów w odniesieniu do ludzi, więc mnie razi.
- Witam. Dzisiaj przekaz był idealny pod każdym względem 👌💪😉 - Pozdrawiam.
- Swietny odcinek dzisiaj. Wprowadzenie kilku prostych nawykow zdrowotnych nie jest w cale czyms skomplikowanym, ale nalezy to robic sumiennie.
Sen - 7.30min (w pokoju powinna byc niska temperatura, maxymalna ciemnosc. Ostatni posilek 3 godziny przed snem. Ograniczenie swiatla niebieskiego czyli tego z ekranow 30-60 minut przed snem)

Zywnosc - uciac bagatelizowany gluten, cukier (ktory miedzy innymi niszczy kolagen w kosciach, skorze i stawach) oraz oleje przetworzone (nasionowe - slonecznikowy itp) a zastapic je tluszczami nasyconymi (smalec, olej z avocado - tak!!!) i generalnie spozywac duzo wiececej tluszczu zdrowego. Uciac nabial do minimum. Sprawdzic co powoduje nadmiar histamin w jedzeniu. Pic wode - szklanka co godzine. Pic kawe do poludnia - kofeina rozpada sie o 50% co 6 godzin. No i na koniec troche trudniejszy nawyk - Post. codziennie Minimum 12 godzin wliczajac sen.

Ruch - 20 minut szybkiego marszu dziennie wystarczy, jesli nie jest sie osoba ruchliwa.

Ponadto suplementacja witamin i mineralow gdyz jedzenie jest dosc wyjalowione w dzisiejszych czasach. I trzymanie sie zdala od stresu.
- Dziękuję 💚miłego dnia💞
- ❤Cudownego dnia ❤😁
- Dzień Dobry - niech to będzie piękny dzień ❤
- Codziennie mam wrażenie się się palę, marzę o wyjściu z długów, w które wpędził mnie "kolega" i od 5 lat nie może mi oddać pieniędzy co niszczy mnie od środka... Klub daje mi ukojenie, ale nie wiem jak będzie dalej.
Pozdrawiam Cię Fryderyk i wszystkich klubowiczów bo jesteśmy wspaniałymi ludźmi.
- Dzień dobry wszystkim 💚🤗💚🤗
- Rozumiem, żeby przytulać się do partnerki, a co z żoną? Panowie, przytulajmy partnerki, żony nie!!! 😱😱😱
- ❤
- Fryderyk, dziekuje za piękne życzenia urodzinowe :) 🦋❤️