BLOG


Opis: Cześć. Zapraszam na pogadankę o głowie czyli higienie psychicznej :) Mam nadzieję, że film przypadnie Wam do gustu. Pozdrawiam :) Spotkajmy się w social mediach 🌺 ♥ instagram: http://instagram.com/olaolur ♥ FB: https://www.facebook.com/olaolur ✮Kontakt✮ ✮ jestemolur@gmail.com �... - JAK DBAM O ZDROWIE PSYCHICZNE ☔/🌞.
- Oczywiście, że fajnie by było gdyby było nagranie o dbanie w związku 😊
Super pomysł
- Poprostu omijasz energetycznych wampirów i dobrze!
- Nie wiem czy tu nie było psycholog kalisz może ty to zobacz.
- Witaj Olu :) Od jakiegoś czasu mam nowy rytuał, a mianowicie spędzam z Tobą południe lub poranek przy kawie :) Miło się wtedy słucha Ciebie i chociaż mieszkam sama to czuję jakbym umawiała się z dobrą kumpelą i spędzała ten czas razem :) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i dużo inspiracji do nagrywania :)
- Ja co jakiś czas robię wyrzutkę znajomych, ktorzy mnie denerwują, nic nie wnoszą do mojego życia. Poza tym odlubiam strony na FB, które mnie juz nie interesują. Tak samo z kanałami youtube.
- Dzięki za ten film.
- Bardzo lubię wracać do tych filmików. Bardzo mnie uświadamiają i pomagają iść w dobrą stronę. Jesteś wspaniała!
- Pieknie wygladasz Ola :) dziekuje za ten film, to wazne.
- Czy mogłabyś dac link do kursu ?
- Świetny filmik! :-)
- Super film 😊
- Właśnie wpadłam na ten film i chyba nic lepszego nie mogło mi się przytrafić. Dzięki bardzo Olur ❣️ (tak poza tym to pięknie się wypowiadasz i aż miło się słucha)
- To jak to w końcu z tym okazywaniem uczuć, bo przyznam, że ja mam z tym problem. Pogubiłam się w tym. Kiedyś wszystko w sobie dusiłam - złość, żal. Teraz kiedy coś mi nie pasuje głośno o tym mówię. I tu się pojawia kolejny problem :D Nie potrafię odpuścić, stałam się przez to zbyt uparta i dumna. Bo przecież nie muszę się na wszystko godzić! Bo przecież nie muszę siedzieć cicho i mam prawo do swojego zdania! To dlaczego mam robić tak jak ktoś chce? Nie będę! Ostatnio czuje, że mnie to zabija...
- Jesteś cudowna ♡
- Porządek w subskrypcjach na YT czy obserwowanych na Insta to podstawa.
- Ja jak kiedyś bd mieć chłopaka, to chce mieć możliwość spotykać sie też z kolegami.
- W zupełności zgadzam się z Tobą co do tego spędzania czasu tylko we dwoje... Ale czasem to jedyne wyjście. Ja np. teraz nie mam ani jednej koleżanki z którą mogłabym wyjść na spacer czy drinka.. Jakoś po liceum wszystko się posypało. Próbowałam parę razy zagadać, ale zawsze spotykałam się z olewaniem mnie.. I jest to bardzo przytłaczające, bo wiem, że bycie tylko "w związku" cały czas nie jest dobre.. Ale na dobrą sprawę nie mam jak spędzać inaczej czasu i z kim ;/
- Tak. Film o zwiazku to swietny pomysł :) łapka w góre. Spodobalo mi się to, że nakreslilaś swoje ramy tematu i mogłem zobaczyć na co ja zwracam uwagę a co dla Ciebie jest ważne.
- Trwam do końca zawsze na KAŻDYM filmiku i od razu oglądam kolejny bo aż chce się ciebie słuchać!
Rób to dalej bo jesteś w tym niesamowita i umilasz swoimi pogadankami każdą chwilę!
Pozdrawiam❤
- Dobrze, że nagrałaś ten filmik, bo chyba nie widziałam nigdzie takiego filmiku jak dbać o zdrowie psychiczne
- trzeba znaleźć idealną porę i idealna ilość godzin snu żeby obudzić się wypoczętym. niestety bycie nocnym Markiem jest w genach i niektórzy po prostu tego nie mogą przeskoczyć i sobie wstawać raniutko