BLOG


Opis: JAK DBAĆ O ZDROWIE PO 40. ROKU ŻYCIA? Gościem Doroty Łosiewicz jest dr Michał Mularczyk, kardiolog interwencyjny, dietetyk, BezKalorii.pl.... - JAK DBAĆ O ZDROWIE PO 40. ROKU ŻYCIA?.
- Po 40.......................pic,pierdolic nie zalowac bida musi pofolgowac,idziemy na calosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Po 40 roku zycia...........chlac tyskie i wpierdalac kaszanke,wszystko w duzych ilosciach.Sex dwa razy na tydzien ! Ot i cala tajemnica.....................................
- Co za pierdoly opowiadacie zajmijcie sie i informujcie o tyn co jest wazne nie bawcie sie w TVN
- JAK DBAĆ O ZDROWIE ??? prosta odpowiedź, nie szczepić się, nie oglądać reżimowych telewizji tj. TVP, TVN, Telewizja wPolsce
- szewc bez butów lekarz-dietetyk z dużą otyłością jest niestety niewiarygodny.
- Najlepiej miec ochrone 40 policjantow na dobe, leczyc sie w szpitalu MSWiA i jeszcze by ci general kule przywozil do domu.
A nie zapomnialem, ze takie luksusy tylko Kaczafiemu przysluguja....
- Ludzie kochani nie ufajcie Holownii.Ja tez otworzyłam oczy i wiem co to za człowiek . Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . 😷💉☠️!