BLOG


Opis: Dziękuję za oglądanie i wspieranie kanału "W Szumilesie". Pamiętaj że filmy udostępniane tutaj sa bezpłatne i można je zobaczyć za darmo. Jeśli jednak masz ochotę wesprzeć ten projekt, jest na to kilka możliwości. Możesz: 1. Polubić i skomentować film 2. Udostępnić go i poleci... - Harde Kopyto 9 - ubezpieczenia zdrowotne, NNW a dbanie o zdrowie.
- Podczas nagrywania i obróbki tego filmu miałem bardzo duże kłopoty z obrazem. Jeśli możecie to dajcie znać czy pojawiają się jakieś dziwne piksele albo inne zaburzenia wizji. Niestety kamera psuje mi się już na potęgę. Na jutro mam dla Was jeden film wgrany i chyba będzie mała przerwa zanim zmienię sprzęt, gdyż nagrywanie na tym stało się już mordęgą. Chyba tylko rendering w programie graficznym uratował obraz powyższego filmu. Pozdrawiam
- Ten rodzaj myślenia, o którym mówisz w tym filmie to szersze wyzbywanie ludzi jakiejkolwiek własnej odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo, stabilność... Kupisz NNW i ciach, zapłacisz za pakiet przeglądów i nie musisz nawet sprawdzać oleju w aucie itd. Kiedy czytam raz na kwartał, że połowa Polaków nie ma żadnych oszczędności na czarną godzinę, a 70% tych którzy mają cokolwiek ma około 1000 złotych to zaczynam się zastanawiać czy pojawią się i takie ubezpieczenia :)
- Kliknij tu: drzwi loftowe Lublin , mi zawsze odpowiadało.
- To nie tylko ubezpieczenie czytaj obecny czas "pseudo-wirusow" i szprycowania jest kat i ofiara, jest rynek, jest potrzeba. :-)
- 👍
- 👍
- Do puki będziemy kupować. To będą nam sprzedawać 😅😅
- Nie myślałeś aby spróbować polityki? Może byś coś trochę poprawił.....
- Oglądam już b.dlugo pana,Krok po kroku Wasz dom gliniany(marzę o takim domku od wielu lat),Wasz ogród itd.Zawsze podziwiałam pana mądrość ale za dzisiejszą wypowiedz daje łapkę w górę,subskrybuje i podaje to dalej.Brawo za inteligencję .."jest pan wielki"👌
- Witam dobre podsumowanie pozdrawiam
- Dziękuję bardzo
- Super😊😎
- A ja się ubezpieczyłam🤪 parę złotych w tunel foliowy i trochę więcej złotych w kawałek ziemi 🤣
- O ubezpieczeniu zgadzam się, odporności też o tym innym uważam, że nie masz racji
- 👍🏼
- Fajny material.Pozdrawiam.
- Jedno jest pewne.. Zaszczepionych nie chcą ubezpieczać ,a jeśli ktoś kto ma ubezpieczenie na życie rodzina po śmierci nie dostanie ani grosza. O tym jakoś nikt nie mówi !! A jeśli ktoś do końca życia zostanie kaleką również nic nie dostanie bo dobrowolnie przystąpiła do EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO !
- Z drugiej strony nie można ubezpieczyciela traktować jak usługi gwarancyjnej dla swojego stanu zdrowia. Przypuśćmy, że ubezpieczyciel oferuje 100 tys. odszkodowania za utratę zdrowia. No ale ile % utraty zdrowia? A no to nie 100 tysięcy, tylko jakiś procent od 100 tysięcy.
To raz. Dwa, ubezpieczyciele reklamują ubezpieczenie domu, że to tak fajnie, ktoś nam szybę wybije, przyjedzie szklarz i okno naprawi w cenie ubezpieczenia. No nie, tak to niestety nie działa. Albo że z dachu nam kapie i niszczy sufit - nie, za to ubezpieczyciel nie zapłaci, bo to pana wina, że nie zadbał pan o dach... Krótko mówiąc ubezpieczenie przypomina trochę grę hazardową. Każdy myśli, że choć raz wygra los na loterii, ale 99% nie wygrywa nic.
- To co Pan mówi niby oczywista oczywistość, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach niestety. A inspekcje handlowe i inne chodzą kontrolują, mandaty kasują i urzędnicy kasę mają, firmy na to są przygotowane bo kasa i tak jest duża ze sprzedawanego badziewia , a konsument jak był jeleniem tak nim pozostaje zazwyczaj bo informacja jest głęboko zakamuflowana - oczywiście wszystko dla jego doba, głowa będzie go bolała i po co:)))))
- Odpowiedzialność jest kluczowa. Odpowiedzialność za swoje zdrowie. Tylko kto wtedy na tym zarobi? Jeszcze by ludzie stali się bardziej zdrowi i zadowoleni. To dopiero by było, na takich to już w ogóle ciężko zarobić.
Fajnie opowiadasz, mądrze👍
- Dokładnie też tak uważam 😉