BLOG


Opis: POTRZEBUJESZ WIĘCEJ konkretnej WIEDZY ? Sprawdź moja PLATFORMĘ Z KURSAMI ON-LINE https://health-platform.online KONTKAT osobisty ZE MNĄ: wiecej informacji na www.purczynski.pl chcesz zgłębić tajniki mojej terapii ? zapisz sie na kurs TOTALNEJ TERAPII wg, Marka Purczyńskiego MODUŁ ! http... - 5 PRZYKAZAŃ ZDROWIA STAWÓW - co robić żeby nie chorować ?.
- Wzrok jeszcze.
- Nerki, tarczyca, potwór i diabeł. No super.
- Wspaniały filmik, dziękuję serdecznie.
- Jest Pan doskonały
Wiedza, wiedza, wiedza , jest stokrotnie Pan doskonalszy od wielu lekarzy , moje gratulacje i podziękowania ,
Poza tym podziwiam Pana wspaniały gest przekazywania nam wiedzy. To jest wspaniały prezent za każdym razem .Dziękuję
- Proste skuteczne porady 👍.Wystarczy konsekwencja i systematyczność
- Mam pytanie, na dietetyce uczą, aby pić wodę w stosunku do zjedzonych kalorii. 1ml na 1kcal . Jakie ma Pan zdanie na ten temat?
- Podoba mi się Twoje podejście: prostota - taka jak powiedziałeś nie potrzebujemy skomplikowanych maszyn i algorytmów komputerowych do dbania o zdrowie. Szacun! :)
- Raz w roku zrobic sobie kuracje z sody oczyszczonej . Rano naczczo przez dwa tygodnie wypić szklanke wody z łyżeczką sody oczyszczonej . NIC NIE BOLI NIE MA ZADNYCH BÓLI STAWOW .
- Jak to nadmiar mięsa jest zły?!? 😮
- Jest Pan cudowny przypomina Pan jak mamypracowac ze swojm cialem uwielbiam Pana slychac.
- Jem dużo mięsa zdrowego,ryby tłuste,sery,jajka z,wolnego...owoce jagodowe,zielone warzywa,probiotyki,cytrynian magnezu,potasu,uwielbiam spacery,rosół z kości szpilkowych i czysty kolagen...wzdecia minęły,zero zbóż cukru,stres pod kontrolą sen
- Ja pije więcej niż musze
- Muszę się tym podzielić. Już myślałem , że będę miał sztywne stawy u prawej ręki. Stawy zaczęły dobrze chodzić po wypiciu większej ilości wody ( za mało piłem ). Żaden lekarz mi nie pomógł. A tu taki cud.
- Jeśli ktoś Cię stresuje to psuje Ci krew i oddech tym samym. Dzięki Marek.
- Odcinki
- Dziekuje za odcki
- Przykazanie jest jedno i powinno się je wbijać tym baranom i owcom biegającym po asfalcie, bądź chodnikach...biega się tylko w lesie, bo bieganie po tak twardych nawierzchniach, jak wyżej wymienione powoduje, że na starość zobaczycie, co znaczy określenie "zniszczone stawy" !!!!
- Panie Marku dziękuję, ktoś taki jest baaaaaaaaaardzo potrzebny. 🙋‍♀️🎖️🤩😁😊👏😌🏅Po noszeniu wózka z zakupami odezwał się kręgosłup, od razu wykonywałam pana ćwiczenia i pomogło.
-
- Od dziecka uczenie pisania i wykonywania czynności lewa i prawą ręką