BLOG


Opis: 💎 Zostań Patronem: https://bit.ly/PatroniteGrzegorz 💎 Wesprzyj kanał: https://bit.ly/postawkawe ✅ Dołącz bezpłatnie do projektu o zarządzaniu finansami FInansowo Zależni ➡ https://bit.ly/finansowozalezni ✅ Otrzymaj bezpłatny poradnik pracy z budżetem domowym: https://finansowoza... - 1/2 Jak dbać o ZDROWIE, ROZWÓJ i FINANSE osobiste? Jak lepiej żyć? Q&A Trader 21 Cezary Głuch | 149.
- 💎 Zostań Patronem: https://bit.ly/PatroniteGrzegorz
💎 Wesprzyj kanał: https://bit.ly/postawkawe
✅ Dołącz bezpłatnie do projektu o zarządzaniu finansami #finansowozalezni
https://bit.ly/finansowozalezni
✅ Otrzymaj bezpłatny poradnik pracy z budżetem domowym:
https://finansowozalezni.pl/
💎 Współpraca: kontakt@grzegorzkusz.pl
- 32:00 "...walka z depresja to wysiłek, dotlenienie i witamina D3...". To tak jakby w zawale serca miał zacząć biegać. Niedobrze się ośmieszać w temacie tak poważnym bo traci się wiarygodność. Lepiej zostać w tym co się zna ekonomia, rynki, finanse.
- Więcej tu: mobile apps development Poland , jak dla mnie ok.
- Super wywiad ❤️ czekamy na Kasie
- Jestem zachwycona. Tak młody i mądry człowiek. Życzę dużo zdrówka i wolnego czasu. Pozdrawiam
- 37:05 - podoba mi się Twoje zdrowe, pokorne podejście Czarek. Wyrażasz otwartość i gotowość do dalszej nauki i doskonalenia, a to istotne. Wszystkiego dobrego!
- Nie ma czegoś takiego jak muzyka o jakiejś jednej konkretnej częstotliwości 423, czy 95.1 Hz. Jedna częstotliwość to jest po prostu ton prosty i ma się to nijak do muzyki i jej wpływu na nasze zdrowie. Te filmiki na YT to ściema bo przecież tam są różne częstotliwości w tych brzmieniach. Proszę w to nie wierzyć.. to jest po prostu muzyka relaksacyjna
- Chyba wzrosty na uranie nie kompensują spadków na Gazpromie skoro trzeba robić tournee po YouTubowych kanałach i zdobywać popularność wspinając się na wyżyny swoich ekwilibrystycznych umiejętności wypowiadając się w tematach, o których nie ma się dużego pojęcia. :)
- Ciekawy i mądry człowiek, osobiście przeszedłem drogę od bycia w firmie jako część firmy do stanowiska pracownika który ma większość gdzieś. To drugie jest znacznie przyjemniejsze, bo możesz a nie musisz.
- No wlasnie gdzie sie wynies na stare lata. Ktory kraj wybrac. Dokladnie jaki paszport jakie drugie obywatelstwo.
- Niestety kupiłam na własość i nie mogę się tego pozbyć . Okropne jedzenie i nie trawię ich braku kultury. 25 lat przecierpiane w hiszańskim piekle
- 4:25 To jest sposob jedzenia i nie jedzenia zwany Postem Okresowym; coraz bardziej popularna "technika" w USA. Polaczona z dieta nisko weglowodanowa daje znakomite efekty zdrowotne. Generalnie im mniej i rzadziej jemy tym lepiej dla zdrowia!
- Łatwo jest opowiadać o czymkolwiek siedząc w ciepłych krajach, może należałoby zacząć że wszystko czego dokonał Pan gość zaczął od decyzji wyjeździe i tu upatrujemy klucza do sukcesu ogólno pojętego.
- Witam ,P.Cezary mam pyt do Pana ,pojawił się nowy kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu w Banku Pariba bodajże ,w związku z tymi czasami które nadchodzą wziął by Pan kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu bo to pewne jeśli wogule ale na 5 lat jak daje większość banków bo za 5 lat będzie inna koniunktura i będzie lepiej czy lepiej już było i szkół by Pan o stałym oprocentowaniu na lat 10 ...?
-
- Fajnie mieć takiego tatę i faceta. Ogarniętego w każdym aspekcie życia. Zazdroszczę
- Auto reklama na początek
- David Sinclair tak mowi o bialku zwierzecym; "Nie tylko niektóre źródła białka zwierzęcego zawierają podejrzewane czynniki rakotwórcze, zwłaszcza przegotowane i konserwowane mięso, ale wysoki poziom aminokwasów utrzyma aktywność białka mTOR w organizmie. To zła rzecz na dłuższą metę – wyłączy twoją naturalną obronę przed starzeniem się i chorobami
- Czy moglbys w nastepnym wywiadzie zapytac T21 jak wychowuje swojego syna?do czego najbardziej przwiazuje uwage w wychowywaniu? czy moglby sie troche zaglebic w te tematy np. szkola publiczna- prywatna, dyscyplina, sporty itd. W jednym z wywiadow T21 mowil o kupowaniu pewnych sprawdzonych zrodel odrzywek, ziol aby nie byly one fake.... czy moglbys wrzucic linki gdzie kupic te polecane produkty. Bylo by super jesli bys wrzucal pod filmikiem linki tytuly ksiazek polecne przez T21.
- Czarek kup see yy Gazprom HAHAHHaaa. Twoje predykcjie to sciema. Firma puder.
- Zasięg. Ciekawie...