Michalkiewicz: Arabowie i Murzyni z Senegalu gardzą Francuzami, palą samochody i czekają na socjal | pytanie.Tytuł

Michalkiewicz: Arabowie i Murzyni z Senegalu gardzą Francuzami, palą samochody i czekają na socjal

Ocena / Widownia / Czas

74 / 4849 / 2m 32s / zobacz: nie ma nic powiązanego.  - Dużo ciekawego, zobaczyć moża też coś co piszą np. niżej.
 • - Wszelkie pseudo POstęPOwe PO-jeby niech się od Polski i Polaków od...dolą i zajmą swoim własnym smrodem >:[ .Dla lewackich degeneratów i pseudo POstępowej hołoty każdy przejaw narodowości i dumy ze swojej własnej kultury są rasizmem ,xenofobią i nietolerancyjnym ciemnodołem >:/ ,bo lewactwo i te wszystkie anarchisto-buj wie jakie bękarty nienawidzą normalności ,porządku oraz jakiejkolwiek wartości - obojętnie jaka to wartość. Jedyne czego chcą to zrównać nas ,normalnych i porządnych ludzi ze swołoczą z sahary ,dzikusami z pustynnych jaskiń oraz bandą zboczonych dewiantów ,którym usiłują nadawać coraz to nowe NADprawa w stosunku do normalnych ludzi. Chcą zniszczyć świat białego człowieka wmawiając mu jakieś rzekomo zbrodnicze dokonania na tle dziejów świata ,że rzekomo narody zdziczałych ,niedorozwiniętych cywilizacyjnie pojebów islamsko-murzyńskich są takie z powodu ,,białego imperializmu". No i dobrze ! Ok ,ale ten imperializm zdaje się ,że się SKOŃCZYŁ między 45 a 70 którymś rokiem i te tępe bambusy i araby są DUMNYMI obywatelami swoich WOLNYCH krajów >:[ ?? Wolni i dumni ze swego dzikiego dorobku bambusy z ciapakami usiłują rękami światowego lewactwa zniszczyć teraz białą cywilizację ,ponieważ lewactwu jest to na rękę. Oni ,jak już pisałem nienawidzą żadnego normalnego porządku ,rygoru ,ani wartości ,zatem zatruwając społeczeństwa zachodnie swoimi bredniami nt ,,zbrodniczości" białego ludzia ,ściągają tabuny pasożytniczych czarnuchów i arabów >:[ do Europy ,aby zniszczyli to co nasze. I każą nam jeszcze to popierać jako ,,rekompensatę" za samo bycie białasem u siebie w swoim własnym kraju !! Dlatego trzeba się OSTRO SPRZECIWIAĆ lewackim degeneratom na każdym kroku. Punktować ich i ucinać przy ryju ,jak chamciurowi każdemu ,żeby się zamknęli. Nie należy się bać ich żałosnej agresji słownej ,przyklejania łat ,,rasistów i wrogów pseudo-POstępu" itp bredni. Jest to łatwe z tego powodu ,że ta cała śmieszna pseudo tolerancja szybko się kończy przy pierwszym zetknięciu z prawdziwym obliczem tych rzekomo słodkich i przymilnych bambusów oraz arabów. Walić w lewactwo czym się da ,nawet kamieniami w łeb ,jeżeli będzie trzeba. Mówić otwarcie o bandziorskim charakterze ,,religii pokoju" jaką jest islam i wyznający go degeneraci moralni >:[ ,będący jedynie terrorystycznym pojebstwem i niczym więcej. Ich ,,pokojowe" dokonania mówią same za siebie. Jak ktoś nadal uparcie twierdzi ,że ,,to nie tak ,to nie ma nic wspólnego z islamem" itd ,dać mu z liścia mówiąc ,że ,,dla mnie ma". Znak ,że mamy do czynienia z debilnym wyznawcą zioła i marychy ,tolerancji dla dewiantów oraz terrorystycznych pojebów i ciapackiego śmietnika w Europie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie - bez żadnej tolerancji bo jej nienawidzę ,podobnie jak zdziczałych tabunów zalewających nasz kontynent. : od Mrówa AL
 • - +Jan Rudnicki Najpierw socjalistów. : od OWERFULL owerfull
 • - za cicho : od Arszczur61ap
 • - Arbów powino się wywieść z Europy. : od Jan Rudnicki
 • - Pan Stanisław jak zawsze celnie w sam punkt! Świetny mówca. : od Łukasz Ka
 • - : od Anty Multi-kulti
 • - BARDZO ISTOTNE!!! Antybiali i politycznie poprawni kłamią, że biali ludzie i Polacy są mało tolerancyjni. Nie dajcie sobie wmówić, że Polska, to ''zacofany i mało tolerancyjny ciemnogród''.
  Według raportu cytowanego przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popiełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.

  A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.

  https://posprawie.wordpress.com/2013/05/10/ciemna-strona-przestepczosci-w-europie/

  http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/4423-40-mlodych-przestepcow-stanowia-czarnoskorzy.html

  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/gwalty_w_oslo_dzielem_imigrantow_spoza_europy/49898

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,6061970,6061970,Statystyki_przestepczosci_Murzynow_w_USA.html : od Anty Multi-kulti